Euro Cup Belgrade
0
0
0
Weeks
0
0
0
0
Days
0
0
Hrs
0
0
Min
0
0
Sec

Preliminarni spisak redovno prijavljenih takmičara po ekipama (12.2. u 10h)

Rangiranje je prema uzrastu i ergometru – obavite sveže merenje do kraja nedelje, zauzmite odgovarajući rang i plasirajte se u bolji čamac

Zeleno: Helm 1 (glavni kormilar ekipe, kormilari na takmičenju)

Plavo: Helm 2 (potencijalni ili pomoćni kormilar, u slučaju potrebe kormilarenja na treninzima)

BCP Roze dame Small boat (sreda u 18h mali čamac)
(ako se prijave još dve ekipe, biće trka za medalje, a ako se prijavi još jedna onda je revijalna trka)
1 Tajci Milicevic
2 Rankovic Dusica
3 Kolundzic Dubravka
4 Markovic Natasa
5 Jovanovic Dragana
6 Lakusic Snezana
7 Cajkovic Nela
8 Pesic Marina
9 Radakovic Jelica
10 Maksimovic Rada
Helm Jovanovic Jana
Bubanj Mosic Svetlana

Premier Open ≈ Senior A Open Small boat (ponedeljak 18h mali čamac)
1 Orlovic Marko
2 Spasovski Dusko 
3 Bojovic Danilo
4 Drobnjak Dragan
5Kabic Zoran
6 Jovanovic Sasa
7 Radojkovic Ljubisa
8 Srebric Grgur
9Maksimovic Slaven
10 Bratic Aleksandar
Helm Radojicic Ivana
Bubanj Jovanovic Jana
R1 Orlovic Tatjana
R2 Jovic Glorija

Premier Women Standard boat (ponedeljak 18h veliki crni čamac)
(ako bude te trke)

1 Orlovic Tanja
2 Radulovic Ivana
3 Jovic Glorija
4 Mosic Svetlana
5 Ristivojevic Andjelija
6 Djuric Nada
7 Milicevic Tajci
8 Pajovic Ljiljana
9 Radojkovic Romina
10 Puresic Ana
11 Bogosavac Marijana
12 Zajeganovic Marija
13 Prica Sandra
14 Markovic Natasa
15 Bozic Snezana
16 Zajeganovic Jelena
17 Jovanovic Dragana
18 Prokic Jelena
19 Lakusic Snezana
20 Jovanovic Jana
Helm Radojicic Ivana
Bubanj Pesic Marina

R1 Radakovic Jelica
R2 Maksimovic Rada
R3 Rankovic Vesna
R4 Miljus Bozica

Premier Women Small boat (sreda 18h veliki crni čamac uz Senior B/C/D W small boat)
1 Orlovic Tanja
2 Jovic Glorija
3 Mosic Svetlana
4 Ristivojevic Andjelija
5 Milicevic Tajci
6 Radojkovic Romina
7 Rankovic Dusica
8 Bogosavac Marijana
9 Prokic Jelena
10 Jovanovic Jana
Helm Radojicic Ivana
Bubanj Prica Sandra
R1 Radulovic Ivana
R2 Markovic Natasa
R3 Bozic Snezana
R4 Djuric Nada

Premier Mixed Standard Boat ≈ Senior Mixed Standard Boat (nedelja 09h veliki crni čamac)
1 Orlovic Marko
2 Spasovski Dusko
3 Bojovic Danilo
4 Drobnjak Dragan
5 Kabic Zoran
6 Jovanovic Sasa
7 Radojkovic Ljubisa
8 Srebric Grgur
9 Maksimovic Slaven
10 Bratic Aleksandar
11 Orlovic Tanja
12 Radulovic Ivana
13 Jovic Glorija
14 Ristivojevic Andjelija
15 Rankovic Dusica
16 Bogosavac Marijana
17 Zajeganovic Marija
18 Kolundzic Dubravka
19 Rankovic Vesna
20 Miljus Bozica
Helm Radojkovic Romina
Bubanj Radojicic Ivana

R1 Djuric Nada
R2 Pajovic Ljiljana
R3 Prica Sandra
R4 Markovic Natasa

Senior A/B Women Small boat (sreda 18h veliki beli čamac)
1 Radojicic Ivana
2 Markovic Natasa
3 Pesic Marina
4 Radulovic Ivana
5 Pajovic Ljiljana
6 Radojkovic Romina
7 Puresic Ana
8 Zajeganovic Marija
9 Prica Sandra
10 Zajeganovic Jelena
11 Jovanovic Dragana
Helm Ivana, Jelena ili Romina – po dogovoru
Bubanj Mosic Svetlana

Senior B/C/D Women Small Boat (sreda 18h veliki crni čamac uz Prem W small)
1 Prokic Jelena
2 Djuric Nada
3 Kolundzic Dubravka
4 Bozic Snezana
5 Lakusic Snezana
6 Cajkovic Nela
7 Radakovic Jelica
8 Maksimovic Rada
9 Rankovic Vesna
10 Miljus Bozica
Helm Maksimovic Slaven
Bubanj Jovanovic Jana

Ekipe koje nastupaju na Euro Cupu u Beogradu.

19.2.  Ovo je sastav naših ekipa za Euro Cup u Beogradu, napravljen na osnovu a) rangiranja i b) izbegavanja preopterećenja članova velikim brojem trka. Izuzetak su ekipe Senior Women Small boat A i B, gde će tačna raspodela takmičarki na A i B čamac biti definisana u maju, a rang se do tada može merenjem popraviti.

Takmičari potvrđuju saglasnost sa sastavom ekipa uplatom prve rate (ne na račun kluba već Nataši Marković u gotovini ili na lični račun).

Sve ekipe imaju definisanog glavnog kormilara (za takmičenje) i pomoćne kormilare (za treninge), i rezervisane čamce u odabranim terminima. Treniranje u tim terminima donosi popust pri plaćanju ostalih rata.

Organizacija priprema do takmičenja vrši se kroz klupsku aplikaciju.