Beogradski festival
0
0
0
Weeks
0
0
0
0
Days
0
0
Hrs
0
0
Min
0
0
Sec

Tekući spisak takmičara po ekipama

Zeleno: Helm 1 (glavni kormilar ekipe, kormilari na takmičenju)

Plavo: Helm 2 (pomocni kormilar, u slučaju potrebe kormilarenja na treninzima)

Premier Open Small boat (utorak 18h, mali čamac)
1 Marko Orlovic
2 Sasa Jovanovic
3 Danilo Bojovic
4 Dusko Spasovski
5 Ljubisa Radojkovic
6 Petar Besevic
7 Vladimir Prica
8 Zoran Stankovic
9 Marko Stanojevic
10 Zoran Kabic
Helm Slaven Maksimovic
Bubanj ?
R1 Zoran Gigic

Premier Women Small boat (četvrtak 18h, mali čamac)
1 Svetlana Lakicevic
2 Branka Milanko
3 Biljana Pavlovic
4 Svetlana Mosic
5 Marija Zajeganovic
6 Sandra Prica
7 Nada Markovic
8 Ana Puresic
9 Andjelija Ristivojevic
10 Vladana Stanojevic

Helm Romina Radojkovic
Bubanj ?
R1 Nada Djuric
R2 Snezana Bozic

Premier Mixed Standard boat (petak od 18h, veliki crni čamac)
1 Marko Orlovic
2 Sasa Jovanovic
3 Danilo Bojovic
4 Ljubisa Radojkovic
5 Petar Besevic
6 Vladimir Prica
7 Zoran Stankovic
8 Zoran Kabic

9 Zoran Gigic
10 Slaven Maksimovic
11 Marko Stanojevic
12 Ivana Markov Cikic
13 Romina Radojkovic

14 Nada Djuric
15 Svetlana Zorman
16 Svetlana Mladenovic
17 Nela Cajkovic
18 Vladana Stanojevic
19 Ljiljana Jovanovic
20 Ana Puresic
21 Ivana Ilic
22 Ana Pesterac
Helm Dusko Spasovski
Bubanj ?

Premier Mixed Small boat (petak 18h, mali čamac)
1 Danilo Bojovic
2 Petar Besevic
3 Zoran Gigic
4 Slaven Maksimovic
5 Marko Stanojevic
6 Svetlana Blagojevic
7 Ivana Ilic
8 Vesna Dozet
9 Ana Pešterac
10 Vesna Rankovic
Helm Zoran Stankovic
Bubanj ?
R1 Vladimir Prica
R2 Dusko Spasovski

Senior Women Small boat A i B (utorak od 18h, veliki crni čamac)
1 Glorija Jovic
2 Svetlana Lakicevic
3 Tatjana Orlovic
4 Tajci Milicevic
5 Branka Milanko
6 Marijana Bogosavac
7 Ivana Markov Cikic
8 Biljana Pavlovic
9 Svetlana Mosic
10 Marija Zajeganovic
11 Sandra Prica
12 Nada Markovic
13 Snezana Bozic
14 Nada Djuric
15 Andjelija Ristivojevic
16 Ljiljana Pajovic
17 Svetlana Zorman
18 Svetlana Mladenovic
19 Nela Cajkovic
20 Vladana Stanojevic
21 Ljiljana Jovanovic
Helm A Romina Radojkovic
Helm B: neko iz ekipe po zelji i dogovoru
Bubanj A i B: neko od rezervi po zelji i dogovoru
R1 Ana Puresic
R2 Svetlana Ateljevic Djojrejlijevski
R3 Svetlana Blagojevic
R4 Ivana Ilic

Senior Mixed Small boat (petak 18h mali ili veliki čamac)
1 Marko Orlovic
2 Sasa Jovanovic
3 Ljubiša Radojković
4 Vladimir Prica
5 Grgur Srebric
6 Tatjana Orlovic
7 Glorija Jovic
8 Romina Radojkovic
9 Tajci Milicevic
10 Marijana Bogosavac
Helm Dusko Spasovski
Bubanj: neko od rezervi, po zelji i dogovoru
R1 Andjelija Ristivojevic
R2 Ljiljana Pajovic
R3 Nela Cajkovic

Ekipe koje nastupaju na Beogradskom festivalu

4.2.  Ovo je sastav naših ekipa koje će nastupati na Beogradskom festivalu.  On je napravljen na osnovu a) rangiranja i b) izbegavanja preopterećenja članova velikim brojem trka. Izuzetak su ekipe Senior Women Small boat A i B, gde će tačna raspodela takmičarki na A i B čamac biti definisana u aprilu, a rang se do tada može merenjem popraviti.

Takmičari potvrđuju saglasnost sa sastavom ekipa uplatom prve rate (ne na račun kluba već Nataši Marković u gotovini ili na lični račun).

Sve ekipe imaju definisanog glavnog kormilara (za takmičenje) i pomoćne kormilare (za treninge), i rezervisane čamce u odabranim terminima. Treniranje u tim terminima donosi popust pri plaćanju ostalih rata.

Organizacija priprema do takmičenja vrši se kroz klupsku aplikaciju.